Świetlica szkolna czynna jest codziennie w godzinach 7.15 - 17.00.

Opiekę nad wychowankami sprawują:

Kierownik świetlicy:

Donata Józefowicz

Wychowawcy świetlicy:

Sylwia Szymańska-Szczęśniak
Bożena Kubicka

Uczniowie przyjmowani są do świetlicy na podstawie pisemnych zgłoszeń wypełnionych przez rodziców lub prawnych opiekunów.

Do pobrania=>       Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy

Celem działalności świetlicy szkolnej jest zapewnienie opieki uczniom przed i po lekcjach w bezpiecznym, miłym otoczeniu oraz stworzenie warunków do wypoczynku, relaksu, zjedzenia posiłków i odrobienia zadań domowych.

W świetlicy prowadzone są zajęcia:
* plastyczne
* ruchowe
* muzyczne
* korekcyjno-kompensacyjne
* spotkania z literaturą
* pomoc w odrabianiu prac domowych
Zajęcia prowadzone są wg rocznego planu pracy realizowanego w formie tematów tygodniowych dotyczących życia szkoły, wydarzeń kulturalnych i historycznych, zmian zachodzących w przyrodzie w ciągu roku, dni uroczystych i świątecznych.
Wychowankowie mogą brać udział w licznych świetlicowych konkursach, zawodach i imprezach (Andrzejki, Świetlicjada, warsztaty plastyczne

z udziałem przedszkolaków).Tradycją naszej  świetlicy jest uroczyste "Pasowanie na Świetlika " czyli włączenie nowych wychowanków w szeregi świetlicowej gromady.
   Kierownik świetlicy prowadzi comiesięczną sprzedaż bonów uprawniających do korzystania z obiadów wydawanych w stołówce szkolnej.
Stołówka czynna jest codziennie w godzinach 11.30 - 13.40.